+48 696 483 236

Ustawienia systemowe Berta Hellingera

Ustawienia systemowe Berta Hellingera, zwane są też hellingerowskimi, konstelacjami rodzinnymi lub ustawieniami rodzinnymi. Przez blisko 40 lat mocno ewoluowały w swojej formie, są wykorzystywane również w psychoterapii, coachingu i biznesie. W mojej pracy łączę się z jej najgłębszą formą duchową. Mądrość i głębia zawarta w metodzie jest mi latarnią w życiu. 

 

Ustawienia systemowe pozwalają rozpoznać źródło problemu na głębokim poziomie, zrozumieć dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku optymalnej zmiany. Proces ustawienia przywraca harmonię w naszej kondycji psychiczno- cielesnej oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi.

 

Podstawowym założeniem koncepcji ustawień jest systemowe spojrzenie na dany temat; w aspekcie współzależności oraz wzajemnego rezonansu pomiędzy członkami danego systemu; rodziny, grupy osób czy firmy, organizacji. Systemowe współoddziaływanie można także rozpoznać w wewnętrznych aspektach osoby; przejawiają się one poprzez tendencje danego człowieka, jego działania, objawy, funkcjonowanie na poziomie somatycznym.

 

Zapraszam również na nasz profil na facebooku:

www.facebook.com/hellingerwsluzbiemilosci

+48 696 483 236

spacialaiducha@gmail.com