+48 696 483 236

+48 696 483 236

spacialaiducha@gmail.com

Diagnostyka stanu zdrowia

 Pierwszym badaniem jakie wykonuję jest tak zwany minimalny zestaw testowy, który jak się zaraz przekonacie udziela bardzo dużo informacji o kliencie i jego środowisku:

 

 1. Wskaźnik obciążeń geopatycznych – ogólne obciążenie geopatyczne, obciążenie geopatyczne którego stopnia, pola siłowe o charakterze ying czy yang, czy mamy wpływ siatki Hartmana (szwajcarska 2x2,5m) czy siatki Curry’ego (diagonalna 3,8x3,8m), obecność podwójnych stref geopatycznych.  

 2. Wskaźnik obciążenia przez smog elektryczny, zbadać jaki stopień pola elektromagnetycznego

 3. Trzy wskaźniki nowotworowe  - tutaj jeśli mamy wynik pozytywny badamy procesy wewnątrzkomórkowe

 4. Wskaźnik tendencji nowotworowej (jeśli jest pytamy czy w rodzinie były przypadki)

 5. Wskaźnik intoksykacji substancjonalnej intox1

 6. Wskaźnik nabytej informacji toksycznej intox 2

 7. Wskaźnik genetycznej informacji toksycznej

 8. Wskaźnik depresji endogennej - depresja endogenna to specyficzny typ depresji, który nie został wywołany traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości, a wynika z nieprawidłowej czynności neuroprzekaźników w ośrodkowym układzie nerwowym

 9. Wskaźnik wyraźnej kwasicy - jest to stan zaburzenia kwasów i zasad w organizmie, może pojawić się pod wpływem choroby, nieodpowiednio zbilansowanej diety, braku aktywności fizycznej, a nawet stresu.

 10. Wskaźnik osłabienia układu immunologicznego – deficyt witamin i minerałów, złe odżywianie, nadużywanie alkoholu i niezdrowego stylu życia.

 11. Wskaźnik obciążeń psychicznych - odnosi się do naszego życia prywatnego i zawodowego; wszystkich zadań związanych z organizacją, zarządzaniem i planowaniem, mających na celu zadowolenie każdego członka gospodarstwa domowego, szefa, pracowników, sąsiadów, znajomych

 12. Wskaźnik na osteoporozę - to choroba układu szkieletowego człowieka. W przebiegu tej choroby dochodzi do zmniejszenia gęstości kości oraz zaburzeń w spójności ich tkanek, co skutkuje znacznie wyższą podatnością na złamania.

 13. Wskaźnik guza łagodnego - inaczej niezłośliwy nowotwór utworzony z tkanek zróżnicowanych i dojrzałych, o budowie mało odbiegającej od obrazu prawidłowych tkanek. Nie jest groźny dla życia człowieka.

 14. Wskaźnik chorób ogniskowych - Zakażenie ogniskowe to stan organizmu charakteryzujący się występującymi zaburzeniami czynności, które mogą łączyć się z obecnością ognisk zakażenia o charakterze bakteryjnym, toksycznym, alergicznym czy immunologicznym.

 15. Wskaźnik na autoagresywne procesy - Choroby autoimmunologiczne należą do grupy chorób, w przypadku których organizm traktuje własne tkanki i komórki jako potencjalne niebezpieczeństwo i zaczyna je atakować.

 16. Wskaźnik alergicznych stanów zapalnych

 17. Wskaźnik na toksyny i informacje toksyczne oraz występowanie wolnych rodników

 18. Wskaźnik obciążeń drobnoustrojowych i pasożytów – ogólne wskazanie do badania

 19. Wskaźnik obciążenia rtęcią i amalgamatem – bardzo często wykazuje u osób posiadających jeszcze stare amalgamatowe plomby w zębach

 20. Wskaźnik ogniska w zębie

 21. Obciążenie przez stres: brak, norma, czy wyższe poziomy obciążenia

 22. Wskaźnik przewody żółciowe wskazuje na obecność piasku lub kamieni

 23. Wskaźnik na grzyby, zarodniki (spory), wiroidy, wirusy, wirusy dna, wirusy rna

 24. Wskaźnik na zakażenia bakteryjne

 

Tak się przedstawia podstawowe badanie które pokazuje nam jaki jest ogólny stan organizmu.

 

Co jeszcze uważam za ważne podczas pierwszego badania ?

 

Po tym badaniu przeważnie jeśli nie mamy konkretnych wskazań do dalszej diagnostyki badamy; wątrobę, woreczek żółciowy, trzustka, śledziona, nerki, płuca, pęcherz moczowy, moczowód, jelito grube, jelito cienkie, jajniki, jądra, tarczycę, nadnercza, serce, układ krwionośny.

 

Następnie poziom witamin, minerałów, hormonów.

 

Ogólne alergeny – jajko, mleko, gluten.